Search Login

Strona główna


Witamy serdecznie na stronie fairbus.pl.

FairBus to polska firma działająca na terenie Unii Europejskiej. Korzenie naszej działalności sięgają 2007 r., natomiast regularną linię na trasie Polska → Wielka Brytania → Polska uruchomiliśmy od stycznia 2017 r..

Nasze auta stacjonują na lubelszczyźnie, jednak zasięg naszego działania jest znacznie większy. Na dzień dzisiejszy obsługujemy teren centralnej i południowej Polski w pasie od Warszawy po Kraków. Na terenie Wielkiej Brytanii regularnie dojeżdżamy do okolic Liverpool - Preston - Manchester - Leeds. W przypadku wyjazdów "czarterowych" (wynajem auta z kierowcami na wyłączność) miejsce docelowe na terenie Unii Europejskiej jest dowolne.

trasa

Nazwa naszej firmy nawiązuje do ideologii, która przyświeca nam w naszych działaniach w biznesie. W każdej sytuacji biznesowej i życiowej po prostu jesteśmy FAIR. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszelkim potrzebom i wymaganiom naszych Klientów. Wykonując usługę działamy tak, jakbyśmy wykonywali zadania powierzone przez najbliższych przyjaciół. Kochamy pracę z ludźmi i dla ludzi.

Rzetelność, niezawodność i bezpieczeństwo - to cechy cenione najbardziej zarówno przez nas, jak i naszych Klientów. Z tego właśnie powodu w długich trasach postawiliśmy na samochody marki Mercedes-Benz oraz Mitsubishi. W połączeniu z miłymi i empatycznymi kierowcami są one gwarancją spokojnej i niezakłóconej podróży.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami, dotyczącymi naszych usług, a jeśli już wszystko wiecie - zajrzyjcie do cennika, który miło Was zaskoczy...

przejazd     zwierzak     paczka     ladunek